В Деня на водата: Министър Шишков на изложба и среща с деца от Омуртаг

Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков ще приеме деца от гр. Омуртаг по повод Световния ден на водата. Те ще гостуват от 14 часа в сградата на министерството. Малките гости ще представят на министъра своите мечти, изразени чрез рисунки и стихове.

Поканени са и се очаква се да присъстват също областният управител на Търговище Станимир Парашкевов, управителят на ВиК Търговище инж. Явор Миланов и изпълнителният директор на „Български ВиК холдинг“ ЕАД Ирена Георгиева.

Related Articles

За 1,600 хиляди евро: Обновиха пожарната в Пловдив

Официално откриват днес обновените сгради на пловдивската пожарна на улица „Преслав“ и на „Кукленско шосе“. Общата стойност на ремонтните дейности е близо 1 милион...

Ремонтът на Дунав мост се очаква да приключи до края на юни

Продължаващият втора година ремонт на българската част на Дунав мост трябва да приключи до края на месеца, това обяви областният управител на Русе проф....

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ