В Деня на водата: Министър Шишков на изложба и среща с деца от Омуртаг

Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков ще приеме деца от гр. Омуртаг по повод Световния ден на водата. Те ще гостуват от 14 часа в сградата на министерството. Малките гости ще представят на министъра своите мечти, изразени чрез рисунки и стихове.

Поканени са и се очаква се да присъстват също областният управител на Търговище Станимир Парашкевов, управителят на ВиК Търговище инж. Явор Миланов и изпълнителният директор на „Български ВиК холдинг“ ЕАД Ирена Георгиева.

Related Articles

100 годишната сграда на театъра в Хасково грее след основен ремонт

Емблематичната 100 годишна сграда на театъра в Хасково грейна в пълния си блясък след основен ремонт. Проектът „Енергийно обновяване на сградата на ДКТ „Иван...

В Свищов: Изградиха нови центрове за социални услуги

Община Свищов приключи с изграждането на центровете, където ще се предоставят три нови социални услуги за хора с интелектуални и физически увреждания. Строежите са...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ