Заради футболното дерби на Пловдив затварят улици

Пловдивската дирекция на вътрешните работи е създала необходимата организация за осигуряване на спокойствието и безопасността на движението в областния град във връзка с дербито между ПФК „Локомотив“ и ПФК „Ботев“. То ще се състои в неделя, от 18.30 ч. на стадион „Локомотив“.

С цел обезпечаване на пътната безопасност със заповед на кмета на Община Пловдив от 16.00 ч. до 23.00 ч. в неделя затворена за моторни превозни средства ще бъде ул. „Варшава“, в отсечката между ул. „Богомил“ и ул. „Славянска“. При необходимост е възможно временно ограничение на движението и в района, заключен между бул. „Санкт Петербург“, ул. „Лев Толстой“, ул. „Проф. Цветан Лазаров“, ул. „Димитър Ризов“, бул. „Източен“, ул. „Богомил“ и бул. „Христо Ботев“.

Заради сключено споразумение между ръководствата на двата клуба, футболната среща ще се играе само пред публика на отбора домакин.

Привържениците на гостуващия отбор ще могат да проследят мача на специално изградена видео стена на терена пред централната трибуна на стадион „Христо Ботев“. Достъпът до там ще става през входовете на бул. „Източен“.

Related Articles

Инвеститор планира изграждането на модерен ритейл парк в Русе

В Община Русе е постъпило инвестиционно намерение за изграждане на модерен ритейл парк в кв. „Дружба“ 3. Проектът предвижда търговски комплекс с разнообразни обекти,...

Задължително: Сменяме старите водомери и топломери с умни. Ще отчитат дистанционно

Нова мярка за отчитане на консумираната топла вода и топлоенергия на абонатите на ТЕЦ влза в сила от края на годината. Тези, които пропуснат...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ