В Деня на водата: Министър Шишков на изложба и среща с деца от Омуртаг

Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков ще приеме деца от гр. Омуртаг по повод Световния ден на водата. Те ще гостуват от 14 часа в сградата на министерството. Малките гости ще представят на министъра своите мечти, изразени чрез рисунки и стихове.

Поканени са и се очаква се да присъстват също областният управител на Търговище Станимир Парашкевов, управителят на ВиК Търговище инж. Явор Миланов и изпълнителният директор на „Български ВиК холдинг“ ЕАД Ирена Георгиева.

Related Articles

На 24 и 25 юни: „Кметовете говорят“ в Габрово

За пета поредна година Габрово е домакин на дискусионния форум „Кметовете говорят“, който се провежда на 24 и 25 юни 2026 г. Събитието е...

За 1,600 хиляди евро: Обновиха пожарната в Пловдив

Официално откриват днес обновените сгради на пловдивската пожарна на улица „Преслав“ и на „Кукленско шосе“. Общата стойност на ремонтните дейности е близо 1 милион...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ