Предстоящо: Учредяват клуб АЛУМНИ в УАСГ

Университетът по архитектура, строителство и геодезия създава клуб АЛУМНИ със специализирани секции към всички факултети. Инициативата цели да обедини възпитаниците на Университета и да създаде активна общност за обмен на опит, идеи и добри практики, както и за подкрепа на настоящите студенти и развитието на академичната среда.

Членството в клуба е доброволно и отворено за всички, информират от университета. И приканват възпитаниците на УАСГ да се включат активно в кампания по регистрация.

Студентите са поканени на учредителното събрание, което ще се състои на 12.03.2026 г. в две части:

16.30 ч. в зала 230 – учредяване на секция на Архитектурен факултет;

18.00 ч. в аула Максима – учредяване на клуб АЛУМНИ на УАСГ.

Вече е изработен и настоящият правилник за дейността на клуба, с който имащите интерес могат да се запознаят.

Related Articles

Нова обществена минерална баня отвори врати в разложкото село Баня

Новоизградена обществена минерална баня отвори врати в разложкото село Баня. Тя е изградена със средства от държавния бюджет чрез Министерството на регионалното развитие и...

На 24 и 25 юни: „Кметовете говорят“ в Габрово

За пета поредна година Габрово е домакин на дискусионния форум „Кметовете говорят“, който се провежда на 24 и 25 юни 2026 г. Събитието е...

ДНСК с нов началник

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ