Предстоящо: Учредяват клуб АЛУМНИ в УАСГ

Университетът по архитектура, строителство и геодезия създава клуб АЛУМНИ със специализирани секции към всички факултети. Инициативата цели да обедини възпитаниците на Университета и да създаде активна общност за обмен на опит, идеи и добри практики, както и за подкрепа на настоящите студенти и развитието на академичната среда.

Членството в клуба е доброволно и отворено за всички, информират от университета. И приканват възпитаниците на УАСГ да се включат активно в кампания по регистрация.

Студентите са поканени на учредителното събрание, което ще се състои на 12.03.2026 г. в две части:

16.30 ч. в зала 230 – учредяване на секция на Архитектурен факултет;

18.00 ч. в аула Максима – учредяване на клуб АЛУМНИ на УАСГ.

Вече е изработен и настоящият правилник за дейността на клуба, с който имащите интерес могат да се запознаят.

Related Articles

НСОРБ събира местната и централната власт за диалог по бъдещето на българските общини

На 18 юни 2026 г. Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ) ще събере в София кметовете на българските общини и представители на...

100 годишната сграда на театъра в Хасково грее след основен ремонт

Емблематичната 100 годишна сграда на театъра в Хасково грейна в пълния си блясък след основен ремонт. Проектът „Енергийно обновяване на сградата на ДКТ „Иван...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ