Още 6 месеца без метро между „Сливница“ и „Обеля“

Движението на столичното метро между станциите „Сливница“ и „Обеля“ ще бъде спряно за още шест месеца.

Новият период, заявен от общината, е от 19 януари до 18 юли. Спирането е необходимо за строителството на нова спирка в квартал „Обеля“.

За това време станция „Сливница“ остава крайна за линии 1 и 4, а „Обеля“ за линия 2. Автобусите с номера 31 и 81 ще обслужват наземното движение между станциите.

Related Articles

Фотоизложба разказва историята на изчезналата улица „Търговска“ в София

В подлеза до Президентството може да бъде видяна историята на изчезналата улица "Търговска" в столицата. Експонирани са интересни снимки от стара София, предоставени от...

Монумент Бузлуджа става отново сцена за арт преживяване

От 14 до 16 август фестивалът OPEN BUZLUDZHA отново ще превърне монумент Бузлуджа в локация за музика, светлини ефекти и културни прояви. Сцената тази...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ