Още 6 месеца без метро между „Сливница“ и „Обеля“

Движението на столичното метро между станциите „Сливница“ и „Обеля“ ще бъде спряно за още шест месеца.

Новият период, заявен от общината, е от 19 януари до 18 юли. Спирането е необходимо за строителството на нова спирка в квартал „Обеля“.

За това време станция „Сливница“ остава крайна за линии 1 и 4, а „Обеля“ за линия 2. Автобусите с номера 31 и 81 ще обслужват наземното движение между станциите.

Related Articles

Укрепват моста на река Струма при с. Мурсалево

Одобрен е проектът за укрепване на моста на река Струма при с. Мурсалево. Има и осигурено финансиране в размер на около 300 хил.евро, така...

Нови обучения в сектор „Строителство“ до края на юни

Европейски Цифров Иновационен Хъб в сектор строителство (ЕЦИХ) обяви обученията, които провежда за специалисти до края на месец юни 2026г. Присъствено обучение на тема “Възможности...

ДНСК с нов началник

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ