Още 6 месеца без метро между „Сливница“ и „Обеля“

Движението на столичното метро между станциите „Сливница“ и „Обеля“ ще бъде спряно за още шест месеца.

Новият период, заявен от общината, е от 19 януари до 18 юли. Спирането е необходимо за строителството на нова спирка в квартал „Обеля“.

За това време станция „Сливница“ остава крайна за линии 1 и 4, а „Обеля“ за линия 2. Автобусите с номера 31 и 81 ще обслужват наземното движение между станциите.

Related Articles

България получава близо 1 млрд. евро по Плана за възстановяване и устойчивост

ЕК одобри четвъртото ни искане за плащане „Европейската комисия даде положителна оценка на четвъртото искане за плащане на България по Националния план за възстановяване и...

Изграждат вертикална зелена стена при Първа градска болница в София

Започна изграждането на иновативна вертикална зелена стена при главния вход на Университетска първа МБАЛ „Св. Йоан Кръстител“ в столицата. Обектът обхваща площ от 17...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ