Kръгла маса „Подобряване на социалния диалог в строителния сектор“

Кръгла маса на тема „Подобряване на социалния диалог в сектор „Строителство” ще се проведе на 14 Ноември 2023 г. в гр. София, конферентна зала “Launchee”, ЦУМ (бул. „Княгиня Мария Луиза” 2) от 09:30 – 12:30 часа.

Събитието се организира в рамките на изпълнение на проект „TANSIRC II – Към нов старт на индустриалните отношения в строителството в страните от Централна и Източна Европа“. Финансирането е по програма „Линии за социални прерогативи и специфични компетенции“ на Европейската Комисия.

В дискусията ще се включат представители на Камарата на строителите в България, Ф „СИВ“ – „Подкрепа“.

Related Articles

12 тона опасни отпадъци предадоха софиянци за 5 месеца

Над 12 тона опасни отпадъци са събрани на територията на Столичната община през първите 5 месеца на 2026 г. Те са предадени от гражданите...

Четири фирми с оферти за строителството на крайречната зона в Габрово

Четири компании подадоха оферти в обществената поръчка за изпълнение на строително-монтажните работи по проекта за обновяване на крайречната зона на река Янтра в Габрово. Участниците...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ