На 12 и 13 февруари: Ограничават движението в посока София на АМ „Тракия“

На 12 и 13 февруари (сряда и четвъртък), от 9 ч. до 16 ч. ще се ограничи движението за всички автомобили в посока София на АМ „Тракия“, в района на Ихтиман (при 46-ти км). Трафикът ще преминава двупосочно в платното за Бургас. Спирането на движението ще е за подмяна на портални рамки и табели на автомагистралата.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.

Related Articles

Фотоизложба разказва историята на изчезналата улица „Търговска“ в София

В подлеза до Президентството може да бъде видяна историята на изчезналата улица "Търговска" в столицата. Експонирани са интересни снимки от стара София, предоставени от...

В Свищов: Изградиха нови центрове за социални услуги

Община Свищов приключи с изграждането на центровете, където ще се предоставят три нови социални услуги за хора с интелектуални и физически увреждания. Строежите са...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ