От днес: София става столица на адреналина и екстремните спортове

От днес 11 април София е домакин на най-голямото специализирано мото изложение у нас MOTO EXPO 2025. Градът ще бъде столица на адреналина и екстремните спортове до 14 април.

С над 3000 кв.м. изложбена площ, повече от 50 изложители на водещи марки, 65 нови премиерни модела мотоциклети, възможност за тест райд и още изненади, събитието ще приветства посетителите в Арена 8888 София.

Сред акцентите на тазгодишното издание са стънт шоу и шоуто „Глобусът на смъртта“ в изпълнение на Цирк „Колозеум“, анонсират организаторите.

Related Articles

Фотоизложба разказва историята на изчезналата улица „Търговска“ в София

В подлеза до Президентството може да бъде видяна историята на изчезналата улица "Търговска" в столицата. Експонирани са интересни снимки от стара София, предоставени от...

НСОРБ събира местната и централната власт за диалог по бъдещето на българските общини

На 18 юни 2026 г. Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ) ще събере в София кметовете на българските общини и представители на...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ