Заради строежа на метрото: Временно закриват две трамвайни линии

В София временно се закриват трамвайни линии №20 и 23, съобщиха от Столичната община. Причината е строежа на метрото.

До 5 декември включително трамваите по линия № 21 ще работят в делник, предпразник и празник.

Разкрива се временна автобусна линия № 20ТМ, която ще се движи по маршрут: от „Ж.К. Дружба 1“ до автостанция „Гео Милев“ двупосочно.

Автобусите ще спират на всички съществуващи тролейбусни и автобусни спирки по маршрута.

За временната автобусна линия се разкриват временни спирки.

Информация за тях може да се намери на сайта на Центъра за градска мобилност.

Related Articles

С 5 млн. евро разширяват канализационната мрежа в кв. „Горубляне“

Над 460 домакинства ще се възползват от модернизацията на инженерната инфраструктура Стартира изпълнението на инвестиционния проект „ВиК мрежи в кв. „Горубляне“ от „Софийска вода“, който...

За 1,600 хиляди евро: Обновиха пожарната в Пловдив

Официално откриват днес обновените сгради на пловдивската пожарна на улица „Преслав“ и на „Кукленско шосе“. Общата стойност на ремонтните дейности е близо 1 милион...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ