До 23 август: Без коли пред Терминал 2 на летище „Васил Левски“

До 23 август е забранен достъпът на автомобили до Терминал 2 на летище „Васил Левски“ в София. Причината е подмяна на дилатационните фуги на естакадата към летището.

През този период ще бъде забранен достъпът на автомобили пред терминалната сграда. Зоната Kiss & Ride временно ще бъде преместена в крайната лента преди бариерите за изход. Забранява се паркирането по пътното платно между паркинг P4 и временната зона Kiss & Ride. Градският транспорт и междутерминалните автобуси ще преминават нормално пред терминала. Всички паркинги (P3, P4, P5, P8) са отворени за използване.

Не се променят условията за престой във временната зона Kiss & Ride остават същите – 10 минути безплатно на всеки 60 минути. За автомобили със специален режим на движение – линейки, пожарни и полицейски коли – е осигурен достъп до терминалната сграда. Ще бъдат допускани и автомобили, превозващи хора с ограничена подвижност.

Related Articles

Нови обучения в сектор „Строителство“ до края на юни

Европейски Цифров Иновационен Хъб в сектор строителство (ЕЦИХ) обяви обученията, които провежда за специалисти до края на месец юни 2026г. Присъствено обучение на тема “Възможности...

В Свищов: Изградиха нови центрове за социални услуги

Община Свищов приключи с изграждането на центровете, където ще се предоставят три нови социални услуги за хора с интелектуални и физически увреждания. Строежите са...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ