Бургас: Старт на новата кампания за саниране

Инспектират и строежа на детската болница в града

Министър-председателят Росен Желязков участва в отбелязването на старта на новата кампания за саниране в град Бургас. Дейностите започват на 24 април от бл. 4 в к-с „Меден рудник“ в града. Там ще бъдат инспектирани дейностите по въвеждане на мерки за енергийна ефективност.

В същия ден ще има и инспекцията на строителството на Детска болница за активно лечение „Света Анастасия“ в града.

Също в четвъртък министър-председателят Желязков ще посети и Чепеларе по повод официалното откриване на напълно обновената централна част на града.

Related Articles

Нова обществена минерална баня отвори врати в разложкото село Баня

Новоизградена обществена минерална баня отвори врати в разложкото село Баня. Тя е изградена със средства от държавния бюджет чрез Министерството на регионалното развитие и...

Министър Шишков: Всички нови магистрали ще се дават на концесия

Всички нови магистрали у нас ще се дават на концесия. "Турция има най-голям интерес да строи. Държавите около нас започнаха да искат да изграждат...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ