Home Блог Страница 87

Възстановено е осветлението на пътя Кюстендил – Ябълково

Завърши модернизацията на осветлението на път I-6 Кюстендил – Ябълково, в участъка между 25-и км и 27-и км. Санирани са стълбовете, изпълнена е профилактика и подмяна на окабеляването, монтирани са нови рогатки.

Припомняме, че през февруари започна възстановяване на осветлението в отсечката и монтиране на предпазна ограда. Мерките се изпълняваха съвместно между Агенция „Пътна инфраструктура“ и Община Кюстендил, с цел повишаване на безопасността на движение в участъка от първокласния път в района на с. Ябълково. Агенцията подмени електрическите стълбовете, а ангажимент на Община Кюстендил беше да осигури осветителни тела и свързването им с електроразпределителната мрежа.

През март АПИ монтира предпазна оградна мрежа с дължина около 3,2 км и 819 бетонови стълбове, от двете страни на участъка Кюстендил – Ябълково. В периода април-юни бяха извършени текущи пътноподдържащи дейности. Сред тях са подравняване и попълване на банкети, почистване на окопи, изсичане на храсти, изкърпване на асфалтовата настилка с плътна асфалтова смес, обновяване на маркировката. Подменени са и всички пътни знаци в отсечката.

МРРБ ще иска финансова помощ от ЕС за наводнените Бургас, Царево и Елените

С официално писмо зам.-министърът на МРРБ Юра Витанова инициира започването на процедура по фонд „Солидарност“ на ЕС за Югоизточния регион. След поройните дъждове у нас най-тежко засегнатите места са в област Бургас – курорта „Елените“ и Царево,където има и човешки жертви, а водата причини щети и в Бургас. МВР ще трябва да събере информация за първичните оценки на щетите и допустимите разходи. От МРРБ пък ще подготвят документацията, с която страната ни да кандидатства за подпомагане по фонда.

Фонд „Солидарност“ е основният инструмент на ЕС за подпомагане на възстановяването от природни бедствия и е израз на солидарността на ЕС. Той дава възможност Съюзът да предоставя подкрепа на дадена държава — членка на ЕС (или кандидатка), за да ѝ помогне да се справи с последиците от голямо природно бедствие (наводнение, горски пожар, земетресение, буря или суша).

Нов заместник-кмет на Столичната община поема „Транспорт и градска мобилност“

Считано от 13 октомври 2025 г., към екипа на Столичната община се присъединява Виктор Чаушев, който поема ресор „Транспорт и градска мобилност“.

Професионалният опит на Виктор Чаушев е свързан с разработването на комплексни анализи за оптимизация на обществения транспорт. През 2022 г. заема длъжността „съветник на министъра на транспорта и съобщенията“, където отговаря за транспортния компонент на Националния план за възстановяване и устойчивост и за реформите в обществения транспорт.

В новата си роля в Столична община той ще работи за провеждането на реформа в обществения транспорт и за изграждане на актуален транспортен модел за София, който да отразява реалните потребности на гражданите и да предлага устойчиви решения за мобилността в града.

„Благодаря на всички, които досега работиха в този ресор, за техните усилия и за ангажираността им към една от най-важните системи в управлението на столицата. Убеден съм, че с експертизата и енергията на Виктор Чаушев ще успеем да направим важната стъпка към модерен, ефективен и удобен транспорт за София“, сподели кметът Васил Терзиев.

От Столичната община заявиха, че назначението на Виктор Чаушев е стъпка в посока към изграждане на модерен, ефективен и устойчив транспортен модел, който поставя гражданите в центъра на градската мобилност. Според визията на общината това е ключов етап от усилията София да развие инфраструктура и транспортна система, съпоставими с европейските стандарти – система, която осигурява надеждност, достъпност и по-добро качество на живот за всички жители на столицата.

Въведоха зони за платено паркиране в Ловеч

Зони за платено паркиране вече са въведени в Ловеч. Те обхващат централната градска част и квартал „Вароша”. За всяка от тях кратките номера, на които шофьорите трябва да изпращат SMS, са различни. Работното време в центъра е от понеделник до петък, от 8:00 до 17:00 часа, а в стария квартал – седем дни в седмицата в същия часови диапазон. Цената за час за леки автомобили е един лев, а за автобуси – три лева.

Месечният абонамент е сто лева, а за служители на общината – 10 лв. Индивидуално паркомясто струва 300 лв. Има и локално преференциално паркиране за живеещи в зоната, чиято цена е 10 лв.

За всички видове абонаменти се предвиждат отстъпки от 5 на сто при предплащане за шест месеца и 10 процента при предплащане за година. При неправилно паркиране се поставя скоба, глобата е 25 лв.

Според кмета Ввъвеждането на платено паркиране ще насърчи ротацията на автомобилите и така ще увеличи броя на хората, които могат да ползват едно и също място в рамките на деня, считат от аминистрацията.

Движението по новия участък от АМ „Хемус“ е разрешено за МПС до 12 т

Движението по новия участък от автомагистрала „Хемус“ между пътните възли „Боаза“ и „Дерманци“, в Ловешка област вече е разрешено за леки и лекотоварни автомобили – до 12 тона.

Новата десеткилометрова отсечка между ПВ „Боаза“ и „Дерманци „струва на държавата 300 милиона лева, каза на брифинг министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов. Той уточни, че до началото на ноември трябва да бъде отворен за движение още един малък участък от около 4-5 километра до пътя Луковит-Угърчин, което ще позволи на водачите да използват трасето и в посока Варна, излизайки на пътя за Микре. Регионалният министър отбеляза още, че пускането на магистралата ще облекчи изключително пътуващите в посока Плевен-Русе, като в рамките на един месец това удобство ще имат и пътуващите за Варна, които ще продължат напред.

Иванов информира още, че до края на тази година ще бъдат издадени още разрешителни за следващите участъци от магистралата, която би трябвало да бъде завършена окончателно до края на 2029-а или до началото на 2030 година. Той допълни, че за следващата година МРРБ е заложило пред Министерството на финансите бюджет от 6 милиарда лева за довършване на големи пътни инфраструктурни проекти.

Край Златоград започва строителство на първата геотермална централа у нас

В района на Златоград започва строителството на първата геотермална централа у нас. Това стана ясно по време на конференцията „Големите енергийни проекти на България – през призмата на геополитиката, националната сигурност и дипломацията“, организирана от Института за стратегии и анализи.

„Това е голяма възможност за производство на енергия и топлина. София лежи върху гореща вода! Рано или късно това ще стане хит“, изказа мнение на форума проф. Николай Вълканов.

Според експерти цяла Европа работи за производство на енергия от геотермални води.Законодателно проблемите са решени и вече може да се строят такива централи за електричество и отопление.

В съседна Турция например оранжерийното производство разчита почти изцяло на геотермални източници.

Проф. Вълканов припомни, че още през 1986 г. от „Тошиба“ са дошли в България с предложение да изградим обща геотермална централа. Сега това е на път да се случи в района на Златоград, коментира той.

Проектът за тунел „Железница“ сред 5-те номинирани в конкурс на ЕК

Гласуването е до 15 октомври

До 15 октомври е гласуването в конкурса за най-добри проекти на Европейската комисия – REGIOSTARS 2025. Проектът за изграждането на тунел „Железница“ на АМ „Струма“ е сред 5-те номинации, достигнали до последна фаза на надпреварата в категория „Свързана Европа“.

Припомняме, че гласуването за финалистите, което ще определи Наградата на публиката, започна в началото на септември и продължава до 15 октомври. Всички желаещи да подкрепят проекта за тунел „Железница“, могат да го направят на следния линк: https://ec.europa.eu/regional_policy/projects/regio-stars-awards_en#inline-nav-3. Публичният вот е достъпен и във всички социални платформи, на страниците на инициативата- REGIOSTARS Awards public voting.

Агенция „Пътна инфраструктура“ ще представи проекта по време на Европейската седмица на регионите и градовете, която ще се проведе в средата на октомври т.г. в Брюксел. На база оценките на журито, победителите в съответната категория ще бъдат обявени на официалната церемония, която ще се проведе на 15 октомври.

Общият брой на проектите в конкурса е 266 от всички държави-членки на ЕС. Определените за последна фаза проекти са оценени от жури, назначено от Европейската комисия.

Тунел „Железница“ е с дължина около 2 км и е с две отделни тръби за движение. Съоръжението е с всички системи за безопасност, енергоефективно осветление, вентилация, видеонаблюдение, пожароизвестяване, интелигентна система за управление на трафика, аварийни SOS кабини, електронна система за контрол на достъпа и т. н. Между тръбите има четири напречни връзки за пешеходци и още две за автомобили, по които могат да минават линейки, пожарни и други специализирани машини. В случай на пътен инцидент или затваряне на една от тръбите те ще се използват за безопасно извеждане на пътниците.

В обхвата на проекта е изградена и площадка за хеликоптери, която може да се използва както за медицински хеликоптери, така и при масови инциденти, планински спасителни операции и др. Проектът е реализиран със средства по Оперативна програма „Транспорт и транспортна инфраструктура“ 2014-2020 г.

Евробанкнотите вече пристигат, пазят се в трезорите на БНБ

Българската народна банка вече е в пълна подготовка за въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г., като първите доставки на евробанкноти вече пристигат и се съхраняват в трезорите на БНБ, съобщи управителят на БНБ Димитър Радев за изданието на БСК Noblesse Oblige. Сеченето на българските евромонети също е в активна фаза.

„БНБ вече разполага с необходимите количества евробанкноти и работим с Български пощи, за да стигнем до най-отдалечените райони. Няма да има проблеми с ликвидността, а търговските банки ще са заредени от първия ден, за да обслужват гражданите и бизнеса“, увери гуверньорът.

Управителят на БНБ опроверга опасенията, че въвеждането на еврото ще намали паричния суверенитет на страната:

„Не става дума за загуба, а за трансформация. При валутния борд следвахме политиката на ЕЦБ без право на глас. С еврото ще седим на масата, където се вземат решенията.“ И допълни, че доверието е най-важното – хората трябва да знаят, че процесът е контролиран и прозрачен.

На Конференция: Дискутират предизвикателствата в областта на градската мобилност

0

Казанлък ще бъде домакин на Втората национална конференция на Българската асоциация за паркиране и устойчива градска мобилност (БАПУГМ). Тя ще се проведе от 28 до 30 октомври 2025 г. в Културен дом „Арсенал“. Целта на събитието е да събере представители на общините, експерти и партньори за обсъждане на предизвикателствата и иновативните решения в областта на паркирането и градската мобилност.

  • Основните теми на форума включват:
  • Предизвикателства пред общините в областта на паркирането и градската мобилност;
  • Внедряване на устойчиви и иновативни политики и решения;
  • Възможности за финансиране за общините;
  • Паркиране и електромобилност.

Конференцията ще стартира на 28 октомври с регистрация на участниците, последвана от официално откриване и първи конферентен панел. Организаторите се надяват, че дискусиите ще дадат нови възможности за сътрудничество и устойчиво развитие на градската мобилност в България.

Нов храм и Архиерейско наместничество строят в Павликени

0

Нов храм и сграда за архиерейско наместничество ще има близо до общинската болница и спортната зала в Павликени. Възложител на строителството и собственик на имота е Великотърновската света митрополия. Проектът предвижда две постройки – храм „Св. Св. Апостоли Петър и Павел“ и обслужваща сграда на Християнската религия (Архиерейско наместничество) Вече е направен изкопът и се наливат основите на храма в южната част на имота. Проектът е на великотърновското студио „Визарх НГ“.

В сградата на архиерейското наместничество са предвидени църковен магазин, библиотека, конферентна зала, четири кабинета за административни нужди, снек бар с всички необходими обслужващи помещения и кухня. В сградата ще има едно студио и три апартамента, както и асансьор и достъпна среда за хора с увреждания.

В рамките на имота ще се изградят две зони за паркиране – паркинг за пет автомобила, който ще обслужва сградата на архиерейското наместничество, и паркинг за четири автомобила до църквата.

Очакваната продължителност на строителство е 24 месеца.

сн.RegNews.NET