Home Блог Страница 60

Ученици проектираха еко хотел по време на STEM урок

Заложиха монтирането на соларни панели и ветрогенератори, пречиствателна станция био ферма и басейн

Ученици от столичното училище „Фредерик Жолио-Кюри“ представиха проект и изследвания за изграждане на еко хотел в новия STEM център по математика и информатика и природни науки. Разделени на екипи младите хора изследваха и решаваха какво отопление да има, за да не се замърсява природата, проектираха поставяне на соларни панели и ветрогенератори, изграждане на пречиствателна станция, създаване био ферма, паркинг, басейн и др. Освен химични опити учениците работиха и с данни от НСИ, направиха и план за цени на нощувки и SPA процедури, информира kmeta.bg.

центърът е логично продължение на дългогодишната посока за развитие на профилирано обучение, предприемачество, информационни технологии и иновациите.

STEM центърът е изграден с 360 000 лева от Плана за възстановяване и устойчивост. Достъпен е за всички ученици от 1. до 12. клас, включително за тези със специални образователни потребности.

В училището е открита първата в България STEM класна стая през 2014 година. То е и в Списъка на иновативните училища.

Община Завет с 50 нови пластмасови контейнери за смет

Община Завет закупи 50 нови пластмасови контейнери за смет тип „ракла“ с обем 1100 литра. Съдовете са предназначени за подобряване на дейността по събиране и транспортиране на битови отпадъци в населените места на общината.

Общата стойност на контейнерите е 26 880 лв. Те ще бъдат предоставени за стопанисване и управление на Общинското предприятие „Воден 2009“, с цел ефективно извършване на дейностите по чистота и поддържане на обществените територии.

Председателят на Общинския съвет Ерсин Исмаил отбеляза, че разходите са част от средствата, трансформирани от изплащане на месечни обезпечения и отчисления по Закона за управление на отпадъците, които са насочени към подобряване на инфраструктурата за управление на битови отпадъци в общината.

Със средства от месечните обезпечения и отчисления за 2024 г. по Закона за управление на отпадъците община Завет закупи и специализиран автомобил за сметосъбиране и сметоизвозване за общинското предприятие по чистота.

В Петричко: Хората от с. Марино поле посрещат празниците с нова църква

0

Приключиха строителните дейности, свързани с изграждането на новия храм „Свети Илия“ в петричкото село Марино поле. Той е факт с помощтта на основния дарител Георги Динков и подкрепата на общината.

За изграждането на църквата жителите на селото правят постъпки повече от 10 години. Със свое решение Общинският съвет в Петрич промени статута на два имота в центъра на селото с обща площ 3 026 м² – от публична в частна общинска собственост. През есента на 2023 г. те бяха дарени на Неврокопска света митрополия за строителството на храма.

Първата копка за построяването на новия православен храм беше направена през януари миналата година. По предложение на кмета за иконостаса на новия храм също бяха отпуснати средства от общинския бюджет. Предстои той да бъде завършен.

Новият храм посреща миряните и с добре уредено дворно пространство.

Очаква се засилен трафик през Дунав мост при Русе – Гюргево по празниците

За очакван засилен трафик през Дунав мост при Русе – Гюргево през следващите дни се подготвя наличният състав. Най-натоварените дни се предвижда да бъдат 23 декември и 24 декември. Засиленият трафик се дължи както на пътуващите автомобили от Западна Европа насам, така и на големия интерес към коледните базари в столицата на северната ни съседка Букурещ.

На изход от страната в момента работят четири от общо шестте гишета, където водачите на леки коли могат да заплатят таксата за преминаване през съоръжението. Припомняме, че всички излизащи от България леки автомобили (до 8+1 места), без значение държавата им на регистрация, могат да заплащат дължима такса онлайн. Запазва се и възможността за заплащане на място в брой или с банкова карта. Онлайн плащането на таксата за преминаване на моста е достъпно на портала на Агенция „Митници“ – https://ep.customs.bg/eportal/public/index?pageId=41&isActive=id6.

Същевременни до 08.00 часа сутринта на 8 януари мостът ще е изцяло отворен и движението на всички видове моторни превозни средства /леки и товарни автомобили/ ще се извършва двупосочно. От 8 януари продължават ремонтните дейности на българския участък на Дунав мост.

Приключи ремонтът на пътя към ГКПП-Олтоманци при с. Соволяно

Приключи ремонтът на двукилометровия участък от международния път към граничния със Сърбия контролно-пропускателен пункт Олтоманци през кюстендилското с. Соволяно. Там беше положен нов водопровод и бе подменена ВиК мрежата в селото по проект за близо 3 милиона лева.

Направено е цялостно преасфалтиране и полагане на нов асфалт в участъка от 2 километра и 150 метра. Подменени са и бордюрите. Ремонтирани са съоръженията по пътното платно. Вече не са валидни ограниченията в движението при Соволяно.

ВиК ремонтите в Соволяно бяха отлагани близо девет години. Сега те приключват с изграждането на допълнителен резервоар за питейна вода.

Подменено е и уличното осветление.

В празничните дни: Ограничават движението на камионите над 12 т по магистралите

В почивните дни за коледните и новогодишни празници, в определени дни и часове, временно ще се ограничава движението на камионите над 12 т по автомагистралите „Тракия“ и „Струма“ – по цялата им дължина, и на АМ „Хемус“ в участъка от София до п. в. „Дерманци“ в областите София и Ловеч. Целта е да се улесни пътуването на леките автомобили, да се увеличи пропускателната способност и да се повиши безопасността на движение, когато много хора тръгват на път.

Въвеждането на временната организация на движение е необходимо поради засиления трафик, когато и предпоставките за инциденти са по-големи поради неправилни изпреварвания и образуването на колони от тежкотоварни автомобили.

На 23 и 30 декември, движението на тежкотоварните камиони ще бъде спряно между 14 ч. и 20 ч., като ограничението ще важи за превозните средства, излизащи от София.

В последния почивен ден от новата година – 4 януари 2026 г., забраната за движение на МПС над 12 т ще е между 12 ч. и 20 ч. и ще е за превозните средства, пътуващи към София.

Ограничението не се отнася за превозните средства, извършващи обществен превоз на пътници.

На АМ „Хемус“ и АМ „Струма“ забраната не обхваща МПС над 12 т, превозващи опасни товари (ADR), живи животни, бързоразвалящи се хранителни продукти и товари на температурен режим и специализирани екарисажни камиони.

На АМ „Тракия“ в участъка от п. в. „Ихтиман“ /при 34-и км/ до п. в. „Вакарел“ /при 23-и км/ в посока София забраната няма да важи за МПС над 12 т, превозващи опасни товари (ADR).

В област Благоевград на 23 и 24 декември между 10 ч. и 20 ч. ще се въведе реверсивно движение в участъка от път I-1/E-79 София – Кулата, при връзката на първокласния път с АМ „Струма“ и пътен възел „Симитли“. Целта е улесняване на пътуването за почивните дни при очаквания интензивен трафик. Във вторник и сряда ще се осигурят две ленти в посока Кулата и една лента в посока София. При натоварен трафик и по преценка на „Пътна полиция“ могат да бъдат въвеждани и други промени в организацията на движение, за улеснение на пътуването и гарантиране на безопасността.

Нов град: Дания строи изкуствен остров в морето, свързва го с Копенхаген

0

В центъра на протока Йоресунд, разделящ Дания и Швеция, започна изграждането на един от най-мащабните архитектурни проекти – създава се изцяло изкуствен остров, като експериментална зона за опазване на климата и природата, в съчетание с модерна градска инфраструктура. Целта на новата територия е да изпълни огромната екокауза на правителството и да помогне на Копенхаген да се пребори с природните стихии. Амбициозният проект е ръководен от архитект Сане Ловен Дамгаард.

Линетхолм е мащабен проект за градско развитие, който включва създаването на нов изкуствен полуостров между Рефшалеен и Нордхавн. Toй ще осигури защита на града от приливи и отливи, а също така ще представлява нов район с жилища, работни места и обществени зони, уточнява архитект Дамгаард.

Един от най-големите и иновативни проекти в Европа води началото си от 2018 г., когато правителството на Дания представя план, с който да се увеличи населението. Той включва както нови териториални зони, така и екологични задачи. Проектът за изкуствен остров е тясно обвързан с климатичната защита, внимателно е избрано мястото за него. Най-напред е пренесена подходящата почва, с която да се укрепи водното пространство, намерено е и инженерно решение, с което да се свърже с Копенхаген. Така от нулата се създават 3000 хектара на територията на Дания. В момента се работи работи по т. нар. пирамида на острова. Тя е фокусирана в създаване на устойчиви основи. Все още идеите за градско развитие са на етап чертежи. Очаква се през 2029 г. да започне изпълнение на архитектурните планове. Според първоначалния проект на новия остров ще има магистрали, линии на метрото, жилищни зони и обществени пространства. И всичко това съчетано с красиви морски пейзажи, богата растителност и напълно запазена екосистема.

Крайният срок за завършване на острова е 2055 г.

До 31 декември: Не можем да купуваме винетки с плащане по банков път

0

От 22 декември до 31 декември 2025 г. няма да може да се купуват винетки чрез банков превод онлайн, нито през сайта www.bgtoll.bg, нито през мобилното приложение. Освен това от 21:00 ч. на 31 декември до 02:00 ч. на 1 януари абсолютно всички начини за закупуване на винетки ще бъдат недостъпни, включително плащане в брой.

До края на годината винетки ще могат да се купуват чрез плащане с банкова карта онлайн, на гише срещу плащане в брой или чрез терминали за самотаксуване. В страната има 27 областни пътни управления с гишета за продажба и 464 терминала за самотаксуване, а винетки се предлагат и чрез партньорската мрежа на АПИ.

Винетките, купени през 2025 г., могат да се използват с дата на пътуване най-късно до 31 декември 2025 г. включително. „Дата на пътуване след 01.01.2026 г. няма да може да бъде избирана, въпреки че продуктът позволява покупка до 7 дни предварително“, уточняват от тол управлението. Например при покупка на маршрутна карта на 28 декември 2025 г. ще може да се избере дата на пътуване до 31 декември, но не и за 1 януари 2026 г. и след това. В тази връзка шофьорите се призовават да закупят предварително винетките си за нужния период през декември, като се напомня, че те няма да важат след 23:59 ч. на 31 декември.

През целия януари 2026 г. Националното тол управление ще приема плащания в брой както в евро, така и в лева, като рестото ще се връща в евро. Двойното обозначение на цените ще продължи до 8 август 2026 г.

Внасяме в ЕС първа версия на проекта за Национален план за саниране до 2050 г.

0

Държавата с амбиция за обновяване на над един милион еднофамилни и многофамилни жилищни сгради

До края на годината страната ни ще подаде на Европейската комисия първа версия на проекта за Национален план за саниране на сгради за осигуряване на обновяването на националния сграден фонд от жилищни и нежилищни сгради с цел постигане на високоефективен и декарбонизиран сграден фонд до 2050 г. Това обяви заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Дора Янкова, която е председател на междуведомствената работна група, работеща по разработването на плана за преобразуване на съществуващите сгради в такива с нулеви емисии.

„Амбицията ни е до края на следващата година да имаме одобрен национален план, включващ всички политики, от които се нуждаем, свързани с модернизирането на сградите, опазването на околната среда, повишаването на качеството на живот на хората и подобряването на икономиката на страната“, посочи Янкова. Тя подчерта, че първоначалният проект е само рамка на мащабната програма. В самия национален план предстои да бъдат разписани детайлно всички изисквания, мерки, ролята на различните участници в процеса, финансовите източници, условията и всички останали параметри.

Ивайло Алексиев – изпълнителен директор на Агенцията за устойчиво енергийно развитие и заместник-председател на работната група, отбеляза, че се предлага мащабното саниране на сградите у нас да се осъществи в два хоризонта – до 2030–2035 г. и 2040–2050 г. Той подчерта, че амбицията е в плана да залегне участието на максимален брой заинтересовани страни – граждани, държавни и местни институции, строителния сектор и отделните браншови организации, както и банковия сектор, който има интерес към програмите за енергийно обновяване.

„В момента санираме около 1% от наличния сграден фонд годишно. За да изпълним изискванията на ЕК, трябва всяка година да обновяваме между 2 и 3% от идентифицираните сгради“, коментира Алексиев.

За изработването на първата версия на плана са използвани анализи на „Българо-австрийска консултантска компания“ (БАКК) и Центъра за енергийна ефективност „ЕнЕфект“, които са анализирали наличните данни от Агенцията по геодезия, картография и кадастър, Националния статистически институт, Агенцията за устойчиво енергийно развитие и др.

Цвета Наньова от БАКК представи анализ на съществуващия жилищен фонд у нас. Според него към днешна дата в страната съществуват 1 165 998 сгради с 3 312 056 жилища със застроена площ от близо 290 млн. кв. м. От тях малко над 1 милион са еднофамилните постройки с повече от 1,3 милиона жилища. Почти 83 000 са многофамилните сгради, в които са разположени почти 2 млн. жилища. По думите на Наньова, за последните пет години има спад в броя на обитаваните еднофамилни сгради с близо 200 000 за сметка на многофамилните, които представляват новото строителство в градовете.

Според оценката на експертите, на обновяване подлежат близо 980 хил. еднофамилни жилища, както и 82 136 многофамилни сгради. „Става дума за жилищни сгради с обща площ от малко над 277 млн. кв. м“, обобщи Наньова.

Към момента у нас с европейски и бюджетни средства са обновени 3022 сгради. С осигурения към момента ресурс се очаква до 2030 г. да има още около 2000. Анализът показва, че част от домакинствата самостоятелно са предприели мерки за енергийна ефективност със собствени средства. Така 49% от всички обитавани жилища в страната са с подменена дограма, а близо 28% имат изпълнена топлоизолация по външните стени.

Наньова отбеляза още, че най-скъпи за саниране са еднофамилните сгради, тъй като 30% от ресурса отива за подмяна на старите скатни покриви. В същото време в тях живеят сравнително малко хора – данните от преброяването през 2021 г. показват средно по 2,4 на сто души. Многофамилните сгради имат най-голямо значение за енергийния профил на страната, защото обхващат 50% от обитаваната площ, 60% от жилищата и имат най-висок потенциал за енергийни спестявания.

Камен Симеонов от „ЕнЕфект“ представи междинни данни от анализа на нежилищния сграден фонд, който включва обществени учреждения като училища, администрации и др., както и промишлени предприятия. Към днешна дата оценките сочат нужда от обновяване на 129 млн. кв. м площ.

В рамките на заседанието на работната група бяха дискутирани редица теми, като приемането на план за енергийна бедност, изискванията за конструктивната устойчивост на сградите, проблемът с необитаемите сгради и др. Целта е да се осигури ефективно участие на обществеността и заинтересованите страни в началния етап на изготвяне на проекта на Националния план за саниране на сгради.

Коледни влакчета тръгнаха по централните улици на София

Коледната магия отново оживява по улиците на София. В центъра на столицата вече се движат празничните влакчета, които радват малки и големи и превръщат разходката из града в истинско коледно приключение.

Атракционните влакчета ще се движат до 4 януари и ще преминават през едни от най-емблематичните места в сърцето на София, потопени в празнични светлини, настроение и усмивки. Началната и крайната спирка е площад „Александър Невски“, откъдето маршрутът продължава по ул. „Георги Раковски“, бул. „Патриарх Евтимий“, ул. „Христо Ботев“, бул. „Стамболийски“, пл. „Независимост“, бул. „Дондуков“ и отново се връща на площад „Александър Невски“. Предвидена е и междинна спирка при НДК – на ъгъла на бул. „Патриарх Евтимий“ и бул. „Витоша“.

Влакчетата ще се движат всеки ден от 10:00 до 20:00 ч. през 30 минути. Цената на билета е 5 лв. (2,56 евро), като децата до 10 години и хората в неравностойно положение пътуват безплатно, задължително с придружител, който заплаща стандартен билет.

Столичната община и ОП „Туризъм“ (Visit Sofia) канят гостите на столицата да се качат на влакчетата, да се потопят в духа на празниците и да споделят едно незабравимо коледно изживяване в центъра на София.