Home Блог Страница 220

Правителството отпуска 200 млн. лв. за разплащане с пътно-строителни фирми

Министерският съвет одобри 200 милиона лева допълнителни разходи от бюджета на Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) за 2024 година. Средствата ще покрият неизплатени задължения на Агенция „Пътна инфраструктура“ за изпълнени, но неразплатени дейности по договори за поддържане на републиканската пътна мрежа.

Тези задължения, натрупани през последните години, са довели до значителни лихви. Финансирането ще бъде осигурено чрез преструктуриране на разходи и/или трансфери от централния бюджет за 2024 година.

„С приемането на постановлението се осигурява възможност за извършване на плащания на безспорно дължими суми,“ се казва в съобщението на правителството.

Това ще предотврати допълнителни финансови тежести върху държавния бюджет, произтичащи от предявени претенции за неустойки, лихви и съдебни разноски от страна на изпълнителите.

Дискусия между държавата и общините за такса „Битови отпадъци“

Работна група между общините и МОСВ ще чисти проблемите с управлението на отпадъците и по-специално с въвеждането на нов модел за определяне на такса „Битови отпадъци“. За това информира кметът на Карлово и член на Управителния съвет на Националното сдружение на общините в Република България /НСОРБ/ д-р Емил Кабаиванов след среща с министъра на околната среда и водите инж. Петър Димитров и неговите заместници – Ренета Колева и Виктор Атанасов.

Д-р Кабаиванов съобщи, че е постигната договорка сдружението да изпрати конкретни предложения за законови промени, а екоминистерството да предостави подготвяния проект на закона за изпълнение и допълнение на Закона за управление на отпадъците, за да бъде оптимизирана работата на експертите в работна група.

„УС на НСОРБ апелира държавата да не абдикира от разговора с гражданите, на които трябва откровено да се каже, че новите екологични изисквания няма да бъдат постигнати лесно и ще струват скъпо. Виждаме много сериозен национален проблем и затова навреме алармираме“, коментира кметът на Карлово. Предварителните разчети показват, че има реален риск новата такса „Битови отпадъци“ да скочи в пъти, ако не заработят ефективно системите за разделно събиране на отпадъци, които са ангажимент на тесен кръг специализирани фирми.

Музеят в Стрелча вече е и с обновена художествена галерия

Историческият музей в Стрелча вече е с напълно обновена художествен галерия. Финансирането бе осигурено от Министерството на културата по спечелен проект в края на миналата година, като преди това бяха обновени и експозициите в отдел „Етнография“.

С въвеждането на новите технологии и дигиталните екрани преди време музеят е вече част от 100-те национални исторически обекти. Ремонтните дейности стартираха в началото на тази година и приключиха в срок, каза пред БНР директорът на историческия музей Николета Петкова.

Другият важен проект, който се реализира през тези месеци е реставрацията на знамето на поборническото дружество в Стрелча. То е изключително ценно за местните жители, тъй като е единствената оцеляла реликва, свързана с Априлското въстание.

След основното обновяване музеят се радва на все повече посетители.

Строителна продукция за почти 4 млрд. лв. е произведена у нас през първото тримесечие

Строителна продукция на обща стойност 3,9 млрд. лв. е била произведена у нас през първото тримесечие на 2024 г. Това е ръст от почти 12% спрямо същия период на предходната година, сочат данни на Камарата на строителите в България (КСБ), цитирани от investor.bg.

През първото тримесечие най-силен ръст отбелязва строителството на съоръжения – с 14,8 на сто. Общата произведена продукция в този сегмент се оценява на 998 млн. лв, като делът му в общия обем на строителната продукция достига 25,5%. Следват специализираните строителни дейности с увеличение от 14,6% до 1,3 млрд. лв. и дял от 34,4% от общия обем. Сградното строителство също е нараснало между януари и март с 8,1% до 1,5 млрд. лв, като този обем му отрежда дял от малко над 40% от общата строителна продукция.

Секторът беше силно засегнат от пандемията и войната в Украйна, които доведоха до нарушаване на веригите за доставка и рязко поскъпване на строителните материали. Впоследствие инфраструктурното строителство изпадна в застой заради липсата на индексация на строителните договори и частичното спиране на плащания за текущи ремонти и поддръжка на пътища през 2022 г., когато произведената продукция в строителния сектор у нас достигна едва 17,1 млрд. лв. Миналата година обаче секторът отбеляза ръст от 18,3% на произведената строителна продукция, която възлезе на малко над 20 млрд. лв.

Макар че стойността на строителната продукция е нараснала в началото на тази година, данните за обявените и за сключените договори по обществени поръчки не са така оптимистични. През първото тримесечие обявените обществени поръчки са 1024 на стойност малко над 2,4 млрд. лв. Техният брой е нараснал леко с 2,6% на годишна база, но стойността им е намаляла с 59,1% главно заради големи спадове в инженерната инфраструктура. Най-голям е делът на сградното строителство с 421 обявени обществени поръчки с прогнозна стойност от 490,6 млн. лв. Техният брой намалява леко на годишна база, но стойността им е нараснала с 33,8%. Обявените обществени поръчки в инженерната инфраструктура са 416 с прогнозна стойност от 862,4 млн. лв., като техният брой и стойност намаляват на годишна база.

България се размина с нови влакове. Пропадат 3 млрд. лв. от еврофондовете

Производителите от „Щадлер“ отказаха поръчките за двуетажни влакове и нови мотриси

България за пореден път се размина с купуването на нови влакове и е на път да загуби около 3 милиарда лева от Плана за възстановяване и устойчивост.

Полското подразделение на швейцарската „Щадлер“ (Stadler) е уведомило официално Министерството на транспорта и съобщенията, че се отказва от доставката на 7 двуетажни влака (300 млн. лв.) и 35 мотрисни влака (642.5 млн. лв.), съобщи Mediapool.

„Решението на компанията да прекрати вече сключен договор за доставка, както и да се оттегли от процедура – и двете с огромен национален и обществен интерес, не отговаря на добрите търговски взаимоотношения“, коментира транспортният министър Георги Гвоздейков, цитиран от пресцентъра на ведомството.

Той допълва, че е в непрекъснат диалог с Европейската комисия и ще положи максимум усилия, за да бъде реализирана в цялост и в срок реформата в железопътния сектор, заложена в Плана за възстановяване и устойчивост.

България вече пропусна възможността да договори 20 „пуш-пул“ влака за 1.2 милиарда лева, които щяха да се използват за превоз на пътници на дълги разстояния до Бургас, Варна и Русе.

Така от общо четирите обществени поръчки за покупка на нов подвижен състав за държавните железници с пари по Плана за възстановяване и устойчивост, които трябваше да пристигнат до средата на 2026 г., единствено ще бъде изпълнена половин поръчка за доставката на 9 маневрени локомотива.

София: Стартира международна конференция за климатичните политики

Стартира международната конференция „Климатичните политики като възможност за инвестиции в развитие на градската среда“. Организатори са Министерството на околната среда и водите, НСОРБ, Коалиция за климата и Центъра за енергийна ефективност ЕнЕфект. Началото на форума е 10:30 ч. в Гранд хотел „Милениум“ в София, зала „Да Винчи 2“.

Той ще бъде открит от Петър Димитров, министър на околната среда и водите и Красимир Ненов, зам.-министър на енергетиката с модератор Юлиян Попов.

Събитието е част от съпътстващата програма на 61-ата сесия на Междуправителствения панел по климатичните промени (IPCC) в София.

За участие в конференцията се изисква предварителна регистрация ТУК.

Програмата може да видите ТУК.

Вдигат туристическия данък в Кюстендил

Община Кюстендил обмисля да повиши туристическия данък, който не е променян от години. Това обяви кметът инж. Огнян Атанасов пред “Фокус”. Предстои създаването на Консултативен съвет по туризма към местната власт и една от първите му задачи ще е именно да се преразгледа таксата.

Кметът посочи, че миналата година са събрани около 42 000 лева от туристически данък. Той даде пример с община в Чепеларе, която е събрала 400 000 лева, а Община Банско – 1,5 млн. лева.

Към момента за хотелите с една звезда данъкът за нощувка е 0,30 лв. Едва 0.40 лв. е за двузвездните хотели, а при тези с три звезди – 0.50 лв. 0.60 лева е туристическият данък при хотелите с четири звезди, а при тези с категоризация от пет звезди налогът е 0.70 лв.

“Ще имаме среща с туристическия бранш, веднъж за да договорим с тях вдигането на туристическия данък, второ – за събираемостта. Миналата година от 42 000 лева, 32 000 лева са събрани от четиризвездните хотели и този с пет звезди. Това означава, че голяма част от малките хотели пропускат да плащат“, коментира кметът.

Той допълни, че всички пари, събирани от туристическия данък, отиват за развитието на туристическия сектор. “Ние инвестираме адски много в този сектор и затова е редно всеки да си плаща нощувките. Тези пари ще отидат само и единствено в сектор “Туризъм“ и никъде другаде“, посочи инж. Атанасов. Според него туристическият данък трябва да се повиши с 0.30 лв. за всички категории.

Снимка: travel_blog

Новият водопровод на Шумен готов до месец

До края на месец август се очаква да приключи изграждането на новия довеждащ водопровод от язовир „Тича“ до Шумен. Това съобщиха от областната администрация в града. Обектът е част от “Интегриран проект за подобряване на водния сектор на обособена територия обслужвана от ВиК Шумен“, изпълняван по Оперативна програма Околна среда 2014-2020.

На този етап на 100% е готова линейната част по трасето. Работи се по изграждането на връзките и плановете на строителите са до края на месец август да приключат с всички дейности.

Сроковете и темповете на работа по изграждането на новия водопровод са особено важни с оглед продължаващата трайна тенденция за намаляване нивото на водата в язовир „Тича“. По данни на „Напоителни системи“ язовир „Тича“ е с наличен обем около 52%.

Временно: Арх.Богдана Панайотова е новият главен архитект на София

Арх.Богдана Панайотова сяда в стола на Здравко Здравков, който напусна поста главен архитект на София. Тя заема позицията на временно изпълняващ длъжността главен архитект на Столична община. Паралелно с назначението й Столичната община стартира подготвителна дейност на конкурса за избор на постоянната позиция, съобщиха от СО.

Богдана Панайотова има над 10 години административен опит като главен архитект в община Хасково и община Свиленград, и началник на РДНСК-Хасково.

До момента е била управител на фирма за консултантски услуги в строителството, в която изпълнява функциите на инженер консултант по FIDIC и строителен надзор по ЗУТ, основно на инфраструктурни обекти от национално и общинско значение, вкл. Изграждане на части от I- ви, II -ри и III-ти метродиаметър на метрото в София, пътища, водни цикли, пречиствателни станции, язовири и други обекти от техническата инфраструктура.

Панайотова притежава удостоверение за пълна проектантска правоспособност от КАБ. Член е на БААИК, КАБ, САБ.

Богдана Панайотова има магистърска степен “Архитектура” от Университета по архитектура, строителство и градоустройство.

Завършва Математическата гимназия в Хасково с отличие и златен медал.

Майка е на три деца.

БДЖ пуска ретро мотриса по линията София – Банкя

0

БДЖ пуска ретро мотриса по линията София – Банкя, която ще се движи всяка събота. Поводът е отбелязването на годишнината от основаването на Българските държавни железници през август 1888 г. и честването на празника на железничаря.

Ретро возилото е част от музейното наследство на железопътния превозвач. Мотрисата е произведена в Австрия през 1960 г. До 1994 г. тя е използвана за пътувания на представители на правителството.

Влакът ще потегля в 08:30 ч. от София и ще пристига в Банкя в 08:55 ч. В обратното направление влакът ще отпътува от Банкя в 16:20 и ще пристига в София в 16:45 ч. Второто пътуване ще бъде с час на тръгване от Централна гара София в 09:40 ч. и пристигане в Банкя в 10:05 ч. и обратно от Банкя в 18:15 ч. с пристигане в София в 18:39 ч. Двупосочният билет струва 30 лева, с включено запазено седящо място. За деца до 10 г. билетът е на половин цена. От БДЖ поясняват, че местата са ограничени.

За пътуващите с мотрисата е предвиден целодневен престой в курортния град с възможност за повече време за разнообразни занимания. Освен обновената Централна минерална баня в града с красивата ѝ архитектура и прекрасния градски парк, посетителите на Банкя с ретро влака ще имат достатъчно време за организиране на пикник или да се насладят на слънчевите летни дни в някой от градските минерални басейни. Ще могат да направят и прохладна разходка в Люлин планина по „Пътека на здравето“, която започва своето начало от центъра на града. За пътуващите с влака са предвидени преференциални условия при посещение на базара на производителите в града, допълват от БДЖ.