Пловдив: Комисията издаде Акт 16 на „Колежа“

Пловдивският стадион „Христо Ботев“ получи Акт 16 днес. След инспекцията на комисията от ДНСК се очаква всеки момент да бъде издадено и разрешението за ползване на „Колежа“.

„Мачът на завръщането“ срещу Левски, както го наричат всички в Пловдив е от 20:00 часа на 29 април. След като е минал предварителен оглед от службите на пожарната, полицията, РИОСВ и РДНСК и с дългоочакваният Акт 16 няма пречка съоръжението да бъде въведено в експлоатация.

„Довършени са скай-боксовете за ВИП-посетителите. Предстои също да бъде покрита изцяло с първия пласт и козирката на Трибуна „Изток“, за да бъде всичко готово за завръщането на отбора на „канарчетата“ в техния футболен дом“, коментира строителят на обекта Илиян Филипов.

Related Articles

Санираха един от най-големите блокове в Асеновград

Успешно приключени дейности бяха отчетени по проект: „Внедряване на мерки за енергийна ефективност на многофамилна жилищна сграда в Асеновград. Тя се намира в кв....

Избират най-добрия проект за споделено пространство в Студентски град – София

Конкурс за бъдещи архитекти, дизайнери, урбанисти и инженери за създаване на споделено пространство в столичния Студентски град обявява фондация Visionary. Организаторите търсят иновативни идейни...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ