На 12 и 13 февруари: Ограничават движението в посока София на АМ „Тракия“

На 12 и 13 февруари (сряда и четвъртък), от 9 ч. до 16 ч. ще се ограничи движението за всички автомобили в посока София на АМ „Тракия“, в района на Ихтиман (при 46-ти км). Трафикът ще преминава двупосочно в платното за Бургас. Спирането на движението ще е за подмяна на портални рамки и табели на автомагистралата.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.

Related Articles

По график: Започна миене на подлезите в София

Столична община извършва по предварителен график почистване и миене на транспортни подлези на територията на София. Дейността е част от регулярното почистване и поддържане...

Проект „Невидимият град“ получи „Награда Варна“

РК на КАБ Варна получи “Награда Варна” за проекта си “Невидимият град”. Той поставя началото на колекция от дигитални и физически модели на обекти...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ