В София: Предстои изложение на мебелната индустрия

В ход е подготовката на изложение ЕКСПОМЕБЕЛ, което тази година ще се проведе от 29 март до 1 април в Интер Експо Център, а БКДМП е съорганизатор.

За 2023 г. в рамките на форума се очаква компаниите от сектор мебелно производство да покажат най-новите решения при корпусните и тапицираните мебели, интериорния текстил, матраците и подматрачните рамки, маси и столове, мебели за офиса и други. Посетители ще могат да разгледат български мебели, изработени с помощта на най-новите технологии и съобразени със съвременните изисквания за дизайн и екологична устойчивост, които могат да се мерят с продукцията на големите европейски компании. Успоредно с това ще бъдат представени и най-новите тенденции в обзавеждането за дома, хотела и офиса.

За втора поредна година ЕКСПОМЕБЕЛ се реализира съвместно с архитектурно-строителната седмица и АТЕСТ Експо, като дава възможност за срещи на фирми от секторитe мебелно производство, архитектура и строителство.

Related Articles

Зона с ниски емисии от транспорт става центърът на Пловдив

Общинският съвет в Пловдив гласува въвеждането на зона с ниски емисии от транспорт в центъра на града. Забраната за навлизане на автомобили, които замърсяват...

В Тополовград: Откриха ново място за отдих и срещи

Тополовград вече има ново любимо място за отдих и срещи. Това е новият градски парк, който бе открит преди дни. Той съчетава красиво оформена...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ