Въвеждат скоро в експлоатация южната трибуна на стадион „Локомотив“ в Пловдив

До два месеца южната трибуна на стадиона на ФК“Локомотив“ в Пловдив ще бъде въведена в експлоатация, а трибуна „Спортклуб“ ще бъде завършена в началото на следващата година.

Вчера бе инспектиран напредъка на строителните дейности на съоръжението и бяха обсъдени възможностите за засилване на темпото на строежа и начините, по които клубът може да помогне.

Заместник-кметът Пламен Райчев разясни на съсобственика и феновете на клуба какви са стъпките, които трябва да предприемат за стартиране на изграждането на централната трибуна. Той се ангажира, че след получаване на писмо с предложение в Община Пловдив ще съдейства за максимално бързо действие на своите служители. Администрацията ще направи всичко в своите правомощия за по-бързото довършване на стадиона и изграждането на подходяща инфраструктура около него.

Снимка: Община Пловдив

Related Articles

Techno Expo 2026 отбелязва 5 години иновации и индустриални технологии

От 10 до 13 юни 2026 г. в Корпоративно-сервизния център ЕВРОМАРКЕТ в Казичене, познат като Euromarket City, ще се проведе юбилейното пето издание на...

12 тона опасни отпадъци предадоха софиянци за 5 месеца

Над 12 тона опасни отпадъци са събрани на територията на Столичната община през първите 5 месеца на 2026 г. Те са предадени от гражданите...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ