Бургас: Старт на новата кампания за саниране

Инспектират и строежа на детската болница в града

Министър-председателят Росен Желязков участва в отбелязването на старта на новата кампания за саниране в град Бургас. Дейностите започват на 24 април от бл. 4 в к-с „Меден рудник“ в града. Там ще бъдат инспектирани дейностите по въвеждане на мерки за енергийна ефективност.

В същия ден ще има и инспекцията на строителството на Детска болница за активно лечение „Света Анастасия“ в града.

Също в четвъртък министър-председателят Желязков ще посети и Чепеларе по повод официалното откриване на напълно обновената централна част на града.

Related Articles

НСОРБ събира местната и централната власт за диалог по бъдещето на българските общини

На 18 юни 2026 г. Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ) ще събере в София кметовете на българските общини и представители на...

Габрово модернизира градския транспорт с електронно таксуване

В обществения транспорт на Габрово много скоро ще се въведе нова система за електронно таксуване, която ще направи пътуването по-бързо и по-удобно за пътниците,...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ