Хората искат спешно маркировка на пътя Хасково – Минерални бани

Шофьори настояват за спешно полагане на маркировка на пътя Хасково- Минерални бани, който е в ремонт от юни миналата година. Той трябва да приключи през август 2027, но към момента не е поставена никаква разделителна лента и съпътстваща маркирова по новоположения асфалт на трасето.

Това създава изключителни рискове за шофиране особено във вечерните часове, както и при лошо време, сигнализират водачи.

Хората от района настояват АПИ да изпълни ангажиментите си и да постави спешно временна маркировка на пътя, който е сред натоварените в района.

Related Articles

Община Кюстендил се сдоби с два електромобила

Община Кюстендил се сдоби с два електромобила, тип пикап, за подобряване на социалните услуги. Проектът е финансиран по Националния план за възстановяване и устойчивост. Електромобилите...

За 1,600 хиляди евро: Обновиха пожарната в Пловдив

Официално откриват днес обновените сгради на пловдивската пожарна на улица „Преслав“ и на „Кукленско шосе“. Общата стойност на ремонтните дейности е близо 1 милион...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ