Хората искат спешно маркировка на пътя Хасково – Минерални бани

Шофьори настояват за спешно полагане на маркировка на пътя Хасково- Минерални бани, който е в ремонт от юни миналата година. Той трябва да приключи през август 2027, но към момента не е поставена никаква разделителна лента и съпътстваща маркирова по новоположения асфалт на трасето.

Това създава изключителни рискове за шофиране особено във вечерните часове, както и при лошо време, сигнализират водачи.

Хората от района настояват АПИ да изпълни ангажиментите си и да постави спешно временна маркировка на пътя, който е сред натоварените в района.

Related Articles

Задължително: Сменяме старите водомери и топломери с умни. Ще отчитат дистанционно

Нова мярка за отчитане на консумираната топла вода и топлоенергия на абонатите на ТЕЦ влза в сила от края на годината. Тези, които пропуснат...

Габрово се включва в международен проект за чисто отопление и охлаждане

Община Габрово ще бъде партньор в нов международен проект по програмата на Европейския съюз за околната среда и климата „Лайф“. Той е насочен към...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ