Новият председател на Съюза на архитектите в България е бившият главен архитект на София Петър Диков

Той печели с минимална преднина пред арх. Илиян Николов

На 13 и 14 май в Централния дом на архитекта в София се проведе XXXIV Общо събрание на Съюза на архитектите в България, което беше отчетно-изборно. Съюзът на архитектите вече има нов Председател на Управителния съвет. Това е бившият главен архитект на Столична община Петър Диков, който спечели с минимална преднина пред арх. Илиян Николов. Досегашният председател на САБ проф. арх. Тодор Булев не беше подал кандидатура.

Related Articles

Нова обществена минерална баня отвори врати в разложкото село Баня

Новоизградена обществена минерална баня отвори врати в разложкото село Баня. Тя е изградена със средства от държавния бюджет чрез Министерството на регионалното развитие и...

Жителите на Северна България определят кои обекти да получат европейско финансиране

Жителите на Северна България ще могат да посочат най-важните приоритети за развитие на населените места чрез специално допитване. То се провежда от Управляващия орган...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ