Национална конференция „Енергия и предизвикателства на новите технологии“

Национална Конференция на тема „Енергия и предизвикателства на новите технологии“ ще се проведе от 26 до 28 юни във Велико Търново.  Форумът се организира от Национална професионална секция „Електротехника, автоматика, съобщителна техника“ към Камарата на инженерите в инвестиционното проектиране (КИИП) и е насочен към фирми и партньори на браншовата организация в проектирането и строителството.

Сред акцентите в дискусията ще бъдат енергийната ефективност и начините на контрол върху потреблението, системи за съхранение на енергия за собствено потребление, автоматизацията на обездимителни вентилационни системи и други.

Желаещите да вземат участие в Националната конференция трябва да направят предварителна регистрация.

Related Articles

Габрово модернизира градския транспорт с електронно таксуване

В обществения транспорт на Габрово много скоро ще се въведе нова система за електронно таксуване, която ще направи пътуването по-бързо и по-удобно за пътниците,...

Укрепват свлачището по пътя към Бачиново

Започна укрепването на срутището по пътя за местността Бачиново, село Бистрица и местността Картала, съобщиха от пресцентъра на Община Благоевград. Дейностите на терен стартираха...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ