Хората искат спешно маркировка на пътя Хасково – Минерални бани

Шофьори настояват за спешно полагане на маркировка на пътя Хасково- Минерални бани, който е в ремонт от юни миналата година. Той трябва да приключи през август 2027, но към момента не е поставена никаква разделителна лента и съпътстваща маркирова по новоположения асфалт на трасето.

Това създава изключителни рискове за шофиране особено във вечерните часове, както и при лошо време, сигнализират водачи.

Хората от района настояват АПИ да изпълни ангажиментите си и да постави спешно временна маркировка на пътя, който е сред натоварените в района.

Related Articles

Инвеститор планира изграждането на модерен ритейл парк в Русе

В Община Русе е постъпило инвестиционно намерение за изграждане на модерен ритейл парк в кв. „Дружба“ 3. Проектът предвижда търговски комплекс с разнообразни обекти,...

Задължително: Сменяме старите водомери и топломери с умни. Ще отчитат дистанционно

Нова мярка за отчитане на консумираната топла вода и топлоенергия на абонатите на ТЕЦ влза в сила от края на годината. Тези, които пропуснат...

ДНСК с нов началник

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ