Повече от 20 екипа извършват текущи ремонти по пътните платна и тротоари в София. Дейностите включват фрезоване, почистване и асфалтови дейности върху пътните настилки, както и обновяване на тротоарите, съобщиха от Столичната община.
Ремонтират се отделни неравности по основни и локални платна на бул. „Скобелев“ в участъка от кръстовището „Петте кьошета“ до бул. „Васил Левски“. Движението няма да бъде спирано, а само временно стеснено, допълват от общината.
Започна работа и по тротоарите на ул. „Княз Борис I“ в центъра, след като досега там е била подменяна канализация и водопровод.
Предстои да бъдат обновени тротоарите в участъка от бул. „Александър Стамболийски“ до ул. „Позитано“. Ще бъде подменено уличното осветление, след което ще се пристъпи към полагане на нова пътна настилка.
Продължава работата по текущия ремонт на бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ от бул. „Драган Цанков“ до повдигнатата пътека при входа на националния стадион „Васил Левски“, където се полага армираща мрежа върху изравнителен пласт от асфалтобетон, напомнят още от Общината.





