Home Блог Страница 223

През август и септември асфалтират голяма част от улиците в Евксиноград

През август и септември ще се извърши голяма част от асфалтирането на улици в Евксиноград, където ВиК – Варна извършва ремонтни дейности по проекта за водния цикъл. Това обещаха пътните фирми и ръководителят на ВиК проекта по време на среща с кмета Благомир Коцев.

По данни на пътностроителните фирми в момента се работи по полагането на настилка по ул. „17-та“. Ремонтните дейности там се очаква да приключат до 4 август. След това започва работа по възстановяването на улици „13-та“ и „14-та“, както и прилежащите по-малки пътни участъци. Там ВиК дейностите вече са приключили, предстои работа по пътната част.

Фирмите-изпълнители на проекта алармираха, че решение трябва да се търси при полагането на водопровод на ул. „16-та“. Тя ще остане изцяло затворена в отсечката от „Княз Борис I” и ул. „19-та“ по време на монтажните дейности.

Ул. „28-ма“ e напълно възстановена със средства от Община Варна. Там са изградени нови тротоари и е поставено улично осветление. Допълнителното финансиране за цялостно обновяване е отпуснато от общинската администрация, защото улицата ще бъде обходен път при предстоящото затваряне заради ВиК ремонта на бул. „Княз Борис I“ в участъка между Траката и Ботаническата градина.

ВиК дейностите са приключили и на ул. „25-та“ и ул. „26-та“. Голяма част от пътните участъци в Евксиноград ще бъдат възстановени в първоначалния си вид, както е заложено във ВиК проекта, без допълнително финансиране от Община Варна. Причината е, че при ремонтните дейности е изградена канализация, но водопроводът е стар и често аварира.

Показаха новите влакове за столичното метро

Снимки на новите влакове, които ще превозват пътници по линиите на софийското метро, бяха публикувани от чешкия производител Шкода Груп. Компанията показа кадрите от напредъка по монтажа на влакчетата.

На тях се вижда готовата метална конструкция на вагоните, която очаква комплектоването с талигите и оборудването на салона, пише “24 часа”.

От Шкода обещават влаковете да са готови скоро и “да подобрят ежедневното пътуване на безброй пътници в българската столица”.

Осемте влака трябва да бъдат доставени до края на 2026 година. Засега е предвидено те да обслужват пътници по линиите М1, М2 и М4, съобщиха от “Спаси София”.

Нова програма за осигуряване на достъпна архитектурна среда в Русе

С решение на Общинския съвет в Русе бе приета новата програма за осигуряване на достъпна архитектурна среда в града за периода 2024-2027 г. Тя е разработена в съответствие с разпоредбите на Закона за хората с увреждания, както и с международните и европейските нормативни актове, и продължава усилията на приключилата общинска програма за периода 2022-2023 г.

Основните направления на новата програма включват здравеопазване чрез осигуряване на достъп до общински лечебни заведения, медицински центрове и детски ясли; подобряване на достъпността на общински спортни обекти и съоръжения; осигуряване на достъп в общински и държавни образователни институции; разширяване на достъпа до социални услуги и дейности; осигуряване на достъп до културни институции като театри, опери, библиотеки и младежки центрове; подобряване на транспортната инфраструктура и комуникациите и мерки за осигуряване на достъпна архитектурна среда в жилищните райони.

Основната цел на програмата е поетапно осигуряване на достъпна градска и архитектурна среда за всички граждани, което ще гарантира устойчивото развитие на град Русе като областен административен център и ще позволи пълноценното участие на всички хора в обществения живот.

Предвижда се подобряване на транспортната мрежа и цялата инфраструктура, свързана с придвижването на хората с увреждания, както и публикуване на план-схема за транспортна мрежа на общината с най-важни обекти и значими услуги. Стимулирането на участието на граждани с увреждания във всички сфери на социално-икономическия живот и недопускането на изолация също са сред приоритетите. Програмата се ангажира и със спазването на българското и европейското законодателство, насочено към защита правата на гражданите с увреждания и осигуряване на пълноценен живот.

Изграждат обходния път на Рудозем

0

Проектът ще изведе транзитния трафик извън града

Активно се работи по обхода на Рудозем. Отсечката е 2,4 км от път II-86 Средногорци – Рудозем и обходния път на Рудозем (от 133-и до км 135+530). Второкласното трасе е основна връзка на община Рудозем с областния център Смолян.

Обходният път ще преминава по съществуваща улица в Рудозем и по ново трасе, което ще пресича река Чепинска и след това ще се включва чрез кръстовище с път II-86 Средногорци – Рудозем. Трасето ще има две ленти за движение по 3,75 м и два тротоара по 1,5 м. Ще бъдат изградени 7 подпорни стени и 5 укрепителни стени. Проектът предвижда реконструиране на съществуващото триклонно кръстовище при 132-ри км в кръгово кръстовище, ремонт на моста над р. Арда при 133-ти км, преместване на инженерни мрежи – магистрален водопровод, електропреносни и телекомуникационни кабели и изграждане на нов мост при 134-и км.

Стойността на договора с изпълнителя „ИСА 2000“ ЕООД е 9 274 782 лв. с ДДС.

Строително-монтажни работи се извършват без спиране на движението в участъка от края на Рудозем в посока ГКПП Рудозем-Ксанти, като поетапно се преминава в една лента. Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание, да следват стриктно поставените пътни знаци и указанията на сигналистите.

Снимка: АПИ

Дават 14 млн. лв. за строежа на „Индустриален парк – Сливен“

Близо 14 милиона лева финансиране ще получи „Индустриален парк Сливен“ ЕООД от Министерство на иновациите и растежа. Договорът между двете страни вече е подписан, съобщиха от Община Сливен.

Финансирането е осигурено чрез Плана за възстановяване и устойчивост. Средствата по договора с Министерство на иновациите са бизо 70% от необходимия финансов ресурс. Съфинансирането ще бъде осигурено от община Сливен в качеството й на собственик на територията на индустриалния парк. Парите ще бъдат използвани за изграждане на довеждаща инфраструктура за целия Индустриален парк и за изграждане на вътрешната инфраструктура на „Зона Север“, състояща се от 452 декара.

Всички парцели в зона „Север“ ще бъдат снабдени с ел. захранване, водоподаване, канал за битова и дъждовна вода, газоснабдяване, електронна и съобщителна мрежа.

Ще бъдат изградени улици с прилежащи тротоари и осветление. По този начин парцелите ще бъдат напълно готови за реализация на инвестиционни намерения.

Строителните дейности трябва да бъдат завършени до средата на 2026 г.

До края на годината започва строителството на още 4 участъка от АМ „Хемус“

Участъци 4, 5, 6 и 9 на АМ „Хемус“ са теренно осигурени и се предвижда строителството им да започне до края на 2024 г. Трасето е от връзката с пътя Плевен – Ловеч до път I-5 Русе – Велико Търново, както и от п. в. „Лозница“ до п. в. „Буховци – Юг“. Това съобщи министърът на регионалното развитие и благоустройството инж. Виолета Коритарова. Двамата с председателя на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура“ инж. Йордан Вълчев представиха детайли за напредъка на изграждането на магистралите „Хемус“ и „Черно море“.

„Факт е, че строителството на АМ „Хемус“ беше с бързи темпове и според заложените срокове в договорите можеше да е готова през 2024 г. За съжаление около проекта бяха създадени редица неуредици, което отложи завършването ѝ“, каза министър Коритарова. И напомни, че за последните три години няколко пъти е спирано строителството и към момента са се натрупали 584 календарни дни забавяне в изпълнението. „Като поех поста служебен министър, установих възстановяване на строителството от месец март тази година. Реално обаче то започна едва сега, защото имаше необходимостта от своевременно саниране на трасетата, за да може след дългия застой отново да стане годен строителен обект“, заяви инж. Коритарова.

„Усилията на АПИ са насочени към ускоряване на доизграждането и въвеждането в експлоатация на участък 1 до края на 2024 г. Работим за това цялото трасе от близо 52 км от Боаза до връзката с пътя Плевен – Ловеч да бъде готово до края на 2026 г.“, информира още министърът. За участък 7 продължават екологичните процедури и проектиране. А за участък 8 е приета концепцията трасето на магистралата да върви по одобрената от МОСВ следа по ОВОС с Решение 2-2/2015 г.

Към момента индексациите по „Хемус“ възлизат общо на 37,07 млн. лв. без ДДС. Те са само за дейности, изпълнени след 30 юни 2021 г. Т.е., това няма да е единственото оскъпяване на автомагистралата, коментира министърът и прогнозира, че то ще нарасне с 30-40% при стартиране на дейностите по останалите лотовете.

Обновяват сградата на на ОУ „Антон Страшимиров“ в Бургас

В летните месеци, когато учениците са във ваканция текат ускорени строително-ремонтни дейности в сградата на ОУ „Антон Страшимиров“ в Бургас. Завършени са голяма част от фасадите, които са топлоизолирани. Обновява се отоплителната система. Монтирани са фотоволтаични панели. Предвижда се осигуряване на достъпна среда и обособяване на СТЕМ център.

Образователната среда ще бъде напълно обновена и модернизирана. Ще бъдат доставени ново обзавеждане, компютърно оборудване и мултифункционални устройства, интерактивни дисплеи и разширяване на wi-fi мрежата. Дейностите са по проект „Модернизация на сграда и обзавеждане в ОУ „Антон Страшимиров“ гр. Бургас, вкл. въвеждане на мерки за енергийна ефективност, изграждане на STEM център и осигуряване на достъпност“, финансиран от НПВУ.

249 добри практики са подадени по Урбакт

184 града от 32 страни се възползваха от възможността да споделят най-добрите си практики, с надеждата да получат Знака за добра практика на Урбакт.

По поканата за кандидатстване, която бе отворена на 15 април, са подадени 249 кандидатури от 184 града. Кандидатите са от 25 държави членки на ЕС, в допълнение към участващите през този програмен период към Програмата се присъединиха Албания, Босна и Херцеговина, Северна Македония, Черна гора, Сърбия, Молдова и Украйна. Някои градове увеличиха максимално шансовете си да получат Знака за добра практика, като подадоха повече от една апликация. Макар и символично, България също участва с 2 предложения.

От юли до октомври всички кандидатури ще бъдат оценени спрямо критериите, посочени в поканата. Те са: отговарят ли на интегрирания подход и на подхода на участие, положително въздействие на местно ниво, уместност и потенциал за трансфер към други европейски градове.

Комитетът за наблюдение на Урбакт ще заседава на 29-30 октомври 2024 г., за да реши кои приложения ще получат Знака за добра практика.

Лауреатите ще се възползват от поредица от дейности за комуникация и видимост, най-вече по време на Фестивала на градовете, който ще е в периода 8-10 април 2025 г. във Вроцлав (Полша).

Намаляват продажбите на жилища у нас

В 13 от 16 страни членки на Европейския съюз се отчита спад в сделките с жилища. За втора поредна година по-голямата част от държавите отчитат намаляване в продажбите. Това сочат данните на европейската статистическа служба Евростат.

Люксембург е страната с най-голям спад на сделките през 2023 г. с понижение от 43,3%, следван от Австрия с 26,4%, Унгария и Финландия с по 24,5%. В България продажбите също са намалели през миналата година, като спадът е започнал от втората половина на 2022 г.

В данните на Евростат са включени сделки с нови и съществуващи жилища – апартаменти и къщи. През 2022 г. десет от 16 страни членки на ЕС са отчетоха спадове в броя на продажбите. Дания беше страната с най-голямо понижение на сделките от 24,8%, докато Кипър отново регистрира най-голям ръст на сделките от 27,4 на сто..

Археологическо лято 2024 на крепостта Ряховец край Горна Оряховица

С проучване на обект „Средновековен некропол и селище в източното подградие на Ряховец“ е сложено началото на археологическия сезон в община Горна Оряховица. Обектът бе открит случайно през 2021 г. при изкопни дейности за рекултивация на депото за битови отпадъци. Част от него е вече проучена като до момента екипът е разкрил дванадесет гроба от ХIII век , както и около петдесет средновековни археологически структури – полувкопани жилища, наземни постройки, каменни кръгови структури, огнища и други. Тяхното проучване продължава и това лято.

За археологически разкопки 2024 е отделено финансиране в размер 25 000 лева от Община Горна Оряховица. В края на лятото се предвижда да започнат и проучвания на крепост Ряховец. За тях Община Горна Оряховица е осигурила бюджет от 15 000 лева. Също така Исторически музей – Горна Оряховица кандидатства за финансиране от Министерство на културата с два подадени проекта през 2024 г. – за археологически разкопки и теренна консервация на Ряховец, и за теренни археологически издирвания северно от крепостта. Проектите преминаха успешно през първия административен етап.

Ако получат одобрение, заложените археологически дейности ще бъдат реализиране през месеците септември, октомври и ноември.