Приморско: Нов живот за бившата резиденция „Перла“

Бизнесменът Ненчо Михалев е новият собственик на пустеещата от години бивша резиденция „Перла“ в Приморско близо до Маслен нос, информира „Флагман“.

„Ще реновирам напълно сградата – тя няма да се пристроява или надстроява. Ще я преобразя отвътре. Това ще бъде 5-звезден бутиков хотел, притежавам и 130-те декара земя около самата резиденция, които получих при сделката. Ще възстановя напълно и басейна на Тодор Живков – с морска вода, чийто състав ще е същият, какъвто го е искал държавният глава. Ще има СПА, както и всички екстри за високобюджетен туризъм“, разкрива плановете си Михалев пред „Флагман“.

Срокът за реновирането на резиденцията според инвеститора е около две години.

сн.Novini 247

Related Articles

Държавата върна о. „Св. св. Кирик и Юлита“ на Министерството на културата

След последователна позиция и официално настояване от страна на Камарата на архитектите в България, държавата върна остров „Св. св. Кирик и Юлита“ на Министерството...

Четири фирми с оферти за строителството на крайречната зона в Габрово

Четири компании подадоха оферти в обществената поръчка за изпълнение на строително-монтажните работи по проекта за обновяване на крайречната зона на река Янтра в Габрово. Участниците...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ