Започва полагане на липсващата маркировка на републиканския път към Гърция

Започва полагането на липсващата маркировка на републикански път II-19, който води към Гърция. След като фирмата изпълнител не се справи със задачата, държавното дружество „Автомагистрали“ ще довърши дейностите, информират от Транспортното министерство. Очакват се първите климатично подходящи дни без валежи, за да започне работата. Целта е всичко да бъде готово преди началото на активния туристически сезон.

Маркировката на пътя, водещ към Гърция, е от изключително значение за безопасността, особено след няколко тежки катастрофи в региона.

Related Articles

По график: Започна миене на подлезите в София

Столична община извършва по предварителен график почистване и миене на транспортни подлези на територията на София. Дейността е част от регулярното почистване и поддържане...

До 8 юни се подават оферти за инженеринга на проекта „Отваряне на града към морето“

На 8 юни 2026 г. изтича срокът за подаване на оферти по обществената поръчка за инженеринг на проекта „Отваряне на града към морето“ –...

ПОСЛЕДНИ

НАЙ-ЧЕТЕНИ